Gyorssegítség

Orvosi ügyelet: 
+36(29)440-074
(munkanapokon 6:00-8:00, hétvégén, munkaszüneti és ünnepnapokon)

Önkéntes tűzoltók: +36(30)528-5493

Polgárőrség: +36(30)466-1677

Közvilágítás:
Online hibabajelentő
Telefonon: +36(29)635-449 (Hivatali időben, azaz Hétfőn 08:00-18:00, Kedden - Szerdán - Csütörtökön 08:00-16:00, Pénteken 08:00-14:00)

Víz- és csatornaszolgáltatás: (TRV Zrt. hibabejelentő): +36(80)205-157

Kerti avar égetése

A kerti avar égetése - az országos tiltó szabályozás értelmében - TILOS.



Szelektív hulladékgyűjtés

Házhoz menő csomagolási- és zöldhulladék 2020-2021. évi szállítási rend:


 

Házhoz menő csomagolási (szelektív) hulladékgyűjtési időpontok:

2021. január 5. és 19. (keddi napokon)

2021. február 2. és 16. (keddi napokon)

2021. március 2., 16. és 30. (keddi napokon)

2021. április 13. és 27. (keddi napokon)

2021. május 11. és 25. (keddi napokon)

2021. június 8. és 22. (keddi napokon)

2021. július 8. és 22. (csütörtöki napokon)

2021. augusztus 5. és 19. (csütörtöki napokon)

2021. szeptember 2., 16. és 30. (csütörtöki napokon)

2021. október 14. és 28. (csütörtöki napokon)

2021. november 11. és 25. (csütörtöki napokon)

2021. december 9. és 23. (csütörtöki napokon)

 

 

Házhoz menő zöldhulladék gyűjtés:

2021. március 2., 16.; 30. (keddi napokon)

2021. április 13. és 27. (keddi napokon)

2021. május 11. és 25. (keddi napokon)

2021. június 8. és 22. (keddi napokon)

2021. július 8. és 22. (csütörtöki napokon)

2021. augusztus 5. és 19. (csütörtöki napokon)

2021. szeptember 2., 16. és 30. (csütörtöki napokon)

2021. október 14. és 28. (csütörtöki napokon)

 



Kereső



A SülySáp50 fotópályázat végeredménye

Lezárult a SülySáp50 fotópályázat, a zsűri döntése alapján pedig most mutatjuk a beérkezett 98 fotóból, kategóriánként a három legjobbnak ítélt fényképet.




I. Környezetünk: természet és táj


1. helyezett:

Káré Ádám: Szabadon, de mégis bezárva

 


2. helyezett:

Ecseriné Csulák Csilla: A pipacsok kilátása

 



3. helyezett:

Uzseka Gábor: Környezetünk 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



II. Épített és tárgyi örökségünk


1. helyezett:

Uzseka Gábor: Épített és tárgyi örökségünk 1.

 



2. helyezett:

Szász Bálint Marcell: A lelkek fénye

 


3. helyezett:

Szabó Bence: Elhagyatva

 



III. Városi közösség, életképek


1. helyezett:

Czuprik-Molnár Nikoletta: Örökség II.


2. helyezett:

Uzseka Gábor: Városi életképek II.


3. helyezett:

Kecser István: Mindenkit hazavárnak


 

Gratulálunk a díjazottaknak, és köszönjük minden nevező fényképét! A beérkezett fotókból egy válogatást a későbbiekben közzéteszünk majd.


2021-03-15 10:55




Új hozzászólás

Hozzászólások Oldalanként